Skip to main content

Dünyasına iyi bakan sosyal girişimcilerin çözüm getirdiği sorunların, iyileştirdiği yaşamların, bozduğu ezberlerin hikayesini keşfetmeye buradan başlayabilirsin!

İNCELE

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödül Programı

Kale Grubu’nun kurucusu İbrahim Bodur’un değerlerini yaşatmak amacıyla hayata geçirilen İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödül Programı beş senedir Türkiye’nin dört bir yanındaki sosyal girişimcilerin yaratacağı değişime nefes oluyor.

“Hayata Değer” mottosuyla gerçekleştirilen ödül programı, her sene daha fazla sosyal girişimciye ulaşarak Türkiye’de sosyal girişimcilik ekosistemini güçlendirmek için çalışıyor.

KAYIT

MART

Online eğitim programına web sitesindeki kayıt formunu doldurarak başvurabilirsin. Başvurular değerlendirilerek katılımcı adaylarına mail ile dönüş yapılacak.

EĞİTİMLER

NİSAN – MAYIS

Programın ilk ayağında bir sosyal girişimcinin ihtiyaç duyacağı yönetim ve liderlik yetkinliklerini kazandıracak, sosyal girişimcilikle tanışmanı sağlayacak online eğitim programı yer alıyor.

PROJE ATÖLYESİ

HAZİRAN – TEMMUZ

4 haftalık proje atölyeleri boyunca 5-7 kişilik gruplar halinde çalışma fırsatı bulacaksın. Belirlediğin sorunlara çözüm sağlayacak fikirleri mentorlar eşliğinde hayata geçirecek, bu konuda çalışan uzmanlara sunum yapacaksın.

KAPANIŞ

15 TEMMUZ

Sosyal Girişimcilik Eğitim Programı’nın ilk dönemi bir online kutlama buluşmasıyla bitiyor. İlk dönemin kapanışını online eğitim sürecinden sonra proje atölyesini tamamlayarak başarı sertifikası almaya hak kazanan katılımcılarla hep birlikte kutlayacağız!

2022 Yılı Birinci Dönem Takvimi

Değişime hazır mısın?

Değişim istiyorsak, işe önce kendimizden başlayabiliriz! Kendimize iyi bakmak, dünyaya iyi bakmanın, tüm dikkatimizle ve tutkumuzla neler yapmak istediğimize odaklanmanın anahtarı. Hemen bugün değişim için kolları sıvayabilir, yepyeni bir geleceğin ilk adımlarını atabiliriz.

Şimdi bir düşün ve cevap ver:

Hayal ettiğin dünyanın iyiliği için neler yapmaya hazırsın?

Sosyal Girişimcilik Eğitim Programı’nda birinci dönem başvuruları başlıyor. Potansiyel bir sosyal girişimci adayı olduğuna inanıyorsan programa başvur!

BAŞVUR

Birinci Dönem Başvuru Takvimi

7 MART – 30 MART

Katılımcı adayı üniversite öğrencileri için başvuru ve kayıt süreci

31 MART – 3 NİSAN

Başvuruların proje ekibi tarafından değerlendirilerek adaylara dönüş yapılması

4 NİSAN

Programa başvurusu uygun bulunan katılımcılar için online eğitimlerin başlangıcı